Karczma Zbójnicka
 • www.karczma-zbojnicka.pl
 • www.karczma-zbojnicka.pl
 • www.karczma-zbojnicka.pl

Wesela

TWOJE NIEZAPOMNIANE GÓRALSKIE WESELE

w Karczmie Zbójnickiej

Wyobraźcie sobie ten Wielki Dzień. Górskie, malownicze krajobrazy, czyste powietrze, kręta droga prowadząca na sam kraniec wsi i Waszego dotychczasowego życia. Drewniana karczma kryta strzechą, odświętnie ubrani rodzice i najbliższe osoby, pełne wzruszenia uściski, chleb, sól i gorzka wódka witająca Was w progu. Wszystko dzieje się tak szybko… Zapach pysznego jedzenia uderza w nozdrza, muzyka zapiera dech w piersi, zewsząd słychać krzyki toastów i gwar rozmów. Otaczają Was uszczęśliwione twarze gości: atmosfera jest naprawdę niepowtarzalna. Szalonym tańcom nie ma końca a noc zdaje się za krótka…

"Etap przygotowań przebiegł dla nas zupełnie bezboleśnie - na pierwszym spotkaniu opowiedzieliśmy czego oczekujemy, a reszta działa się już właściwie bez naszego udziału.

Pani Jagoda idealnie odczytała nasze intencje, zaplanowała wszystko i czuwała później, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Powitani zostaliśmy tradycyjnie chlebem, solą i wódką. Później szampan i rozpoczęliśmy zabawę do rana! Jedzenie wyśmienite i w ilościach nie do przejedzenia!

Stół chłopski: domowe wędliny, kiełbasy, sery regionalne - same pyszności.

Stół słodki z ciastami, owocami no i hit niezależnie od kategorii wiekowej, czyli fontanna czekoladowa! Kolejka do niej nie malała przez cały wieczór :)

Przemiłe kelnerki pięknie wyglądały w góralskich strojach i całą noc obsługiwały nas z uśmiechem na twarzach.

Szczerze i gorąco polecamy!"

Kasia i Michał K.

czerwiec 2014

Pobierz pełną ofertę w formacie PDF (~1.8MB)

  Karczma Zbójnicka

  Adres: Zawoja 2123, 34-222 Zawoja
  NIP: 5521730761
  REGON: 520634191

  Po zbójnicku gotujemy, po zbójnicku chleb piecemy.
  Obycaje dobre znamy, jadlo wedlug nich podamy.

  Sa ziemnioki, jest kapusta, jest i pieczen chuda, tlusta,
  Sa i zupy, drugie dania, jest tez deser do podania!