TWOJE NIEZAPOMNIANE GÓRALSKIE WESELE

w Karczmie Zbójnickiej

Wyobraźcie sobie ten Wielki Dzień. Górskie, malownicze krajobrazy, czyste powietrze, kręta droga prowadząca na sam kraniec wsi i Waszego dotychczasowego życia. Drewniana karczma kryta strzechą, odświętnie ubrani rodzice i najbliższe osoby, pełne wzruszenia uściski, chleb, sól i gorzka wódka witająca Was w progu. Wszystko dzieje się tak szybko… Zapach pysznego jedzenia uderza w nozdrza, muzyka zapiera dech w piersi, zewsząd słychać krzyki toastów i gwar rozmów. Otaczają Was uszczęśliwione twarze gości: atmosfera jest naprawdę niepowtarzalna. Szalonym tańcom nie ma końca a noc zdaje się za krótka…


 

"Etap przygotowań przebiegł dla nas zupełnie bezboleśnie - na pierwszym spotkaniu opowiedzieliśmy czego oczekujemy, a reszta działa się już właściwie bez naszego udziału.

Pani Jagoda idealnie odczytała nasze intencje, zaplanowała wszystko i czuwała później, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Powitani zostaliśmy tradycyjnie chlebem, solą i wódką. Później szampan i rozpoczęliśmy zabawę do rana! Jedzenie wyśmienite i w ilościach nie do przejedzenia!

Stół chłopski: domowe wędliny, kiełbasy, sery regionalne - same pyszności.
Stół słodki z ciastami, owocami no i hit niezależnie od kategorii wiekowej, czyli fontanna czekoladowa! Kolejka do niej nie malała przez cały wieczór :) 

Przemiłe kelnerki pięknie wyglądały w góralskich strojach i całą noc obsługiwały nas z uśmiechem na twarzach. 
Szczerze i gorąco polecamy!"

Kasia i Michał K.
czerwiec 2014

 

 


Pobierz pełną ofertę w formacie PDF (~1.8MB)